• English
  • Latviešu
  • Русский

Par uzņēmumu

Mēs – White Dragon Shipping – esam radīti,  lai jūsu rūpes padarītu par savējām. Mūsu komandas ilgtermiņā gūtā pieredze, prasme risināt sarežģītas situācijas un nodrošināt loģistikas servisu augstā līmenī, atvieglos jūsu rūpes par jūsu kravu eksporta un importa operāciju veiksmīgu norisi.

White Dragon Shipping tradīcijas aizsākās 90.gadu sākumā, kad mūsu kompānijas prezidents devās uz Honkongu, lai personīgi veiktu pirmo konteineru nosūtīšanu uz Baltijas valstīm. Šo gadu laikā neesam zaudējuši savu personīgo attieksmi pret saviem klientiem. Mūsu pieredze un iespējas ir augušas plašumā un šobrīd tā vairs nav tikai Āzija, kurā mēs nodrošinam savu servisu. Pēdējos piecos gados esam atvēruši jaunus servisa pakalpojumu tīklus Dienvidamerikā, ASV un Kanādā.

Šobrīd saviem klientiem esam izveidojuši ekselentu kravu nogādāšanas servisu no durvīm līdz durvīm. Tā kā White Dragon Shipping komanda izveidojusi labi organizētu infrastruktūru arī attiecībā uz muitas formalitāšu kārtošanu un kravu piegādēm no ostas līdz klienta durvīm, mums ir iespēja veikt savus pakalpojumus īsā laika periodā.

Un visbeidzot – atvieglojiet savas kompānijas ikdienu, nodarbojieties ar to, kas jums tiešām patīk un uzticiet savas rūpes profesionāļiem!

 

Pūķa auglis pitaija

 

dragon-shipping-logo-balts-web2.png

  • Maskavas iela 258 k-7 - 24
    Rīga, LV-1063, Latvija